Tkanina proton 290gr


Proton 290gr

Tkanina bawełniana proton 290 to jedna z najtrwalszych i najlepszej jakości tkanin. Materiał to 100% bawełny i wyróżnia się wytrzymałością na rozdzierania i tarcie, grubością splotu i gęstością, wysoką chłonnością, a także niską kurczliwością i trwałym kolorem. Tkanina proton jest dostępna w naszym sklepie w różnych kolorach – zobacz i wybierz odpowiedni materiał w zależności od jej przyszłego wykorzystania.

Materiał proton – przykładowe zastosowania

Tkanina Proton 290 zachowuje wysoką jakość przez długi okres użytkowania. Dzięki licznym zaletom ma szerokie zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki. Sprawdzi się na różne akcesoria do domu i ogrodu albo na balkon – jak między innymi obrusy, bieżniki, ozdobne poduszki, fartuchy czy zasłony.

Poza tym tkanina proton jest też świetna pod nadruk i jako materiał na odzież roboczą czy maseczki ochronne ze względu na wytrzymałość i przepuszczalność powietrza. Co więcej, gwarantuje komfort i swobodę.

Wybierz i zamów proton 290 – w razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.