Tkaniny Minky – miękkie i delikatne

Materiał Minky szybko zyskał sławę jako najlepszy dla dzieci – jest miękki i delikatny, niezwykle przyjemny w dotyku. W naszej hurtowni znajdziesz ogromny wybór tkanin w różnych kolorach i wzorach – m.in. tkaniny Minky na metry. Zobacz naszą całą ofertę

Tkanina Minky – unikalna tkanina wysokiej jakości

Tkanina Minky to oryginalność, wysoka jakość, miękkość, elastyczność i trwałość. Materiał o unikatowej teksturze wyróżnia się też niezwykłą miękkością, dzięki nowoczesnym technologiom produkcji. Duży wybór kolorów pozwala wybrać materiał na różne elementy dziecięcej odzieżowy lub wyprawki – między innymi kocyk do łóżeczka lub wózka.
Polar Minky jest wyjątkowo ciepły, miękki i trwały, a także odporny na zagniecenia. Uwagę zwraca też świetne odwzorowanie nasyconych kolorów, dzięki czemu tak przypadł do gustu najmłodszym. U nas zamówisz materiał Minky na metry – w dowolnym kolorze lub wzorze.

Materiał Minky – hurtownia

Tkanina ta określana jest jako materiał o niezwykłych właściwościach, mimo że jest sztuczny – wyprodukowany z włókien poliestrowych, ale cieńszych i bardziej miękkich niż bawełniane czy wełniane. Wyróżnia go też dobra przepuszczalność powietrza, dzięki czemu materiał oddycha. Ma wiele niezwykłych i cennych właściwości, dlatego jest tak chętnie wybierany. Szybko schnie, dzięki czemu może być często prana. Nic dziwnego, że tkanina Minky podbiła serca dzieci, ale i dorosłych.
U nasz znajdziesz materiał Minky na metry – wybierz kolor i złóż zamówienie.