-13%

Tkanina bawełniana na maseczki

Produkcja akcesoriów ochronnych stała się niezwykle popularna. Maseczki ochronne można łatwo uszyć samodzielnie, zamawiając odpowiednie materiały. Jaka tkanina na maseczki będzie odpowiednia? Zapewniamy bogaty asortyment i tkaniny na maseczki w różnych kolorach i wzorach.

Bawełna – idealna tkanina na maseczki

Bawełna na maseczki uważana jest za jeden z najlepszych materiałów na rynku. W naszej ofercie są tkaniny bawełniane, z których można uszyć maski ochronne podnoszące poziom bezpieczeństwa przed zarażeniem się m.in. wirusami. Samodzielnie uszyta maseczka jest świetnym rozwiązaniem.

Polecamy 100% bawełnę o gramaturze około 100-150 g, czyli bawełnę pościelową, gdyż zapewnia przepływ powietrza i nie utrudnia oddychania. Maseczka ochronna z bawełny to skuteczna ochrona bez dyskomfortu.

Bawełna na maseczki – zastosowanie

Bawełna ma szerokie zastosowanie, obecnie stała się produktem powszechnie wykorzystywanym do produkcji m.in. maseczek ochronnych. Zapewniamy wysokiej jakości tkaniny bawełniane na maseczki, starannie wyselekcjonowane, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort, a także są odpowiednie i bezpieczne dla skóry.