Tkaniny Medyczne


Hurtownia tkanin medycznych

Tkaniny medyczne są odpowiednie do uszycia m.in. kitli ochronnych, które zwiększają poziom zabezpieczenia personelu medycznego przed ew. bakteriami czy wirusami, m.in. grypą czy koronawirusem SARS-CoV-2 przenoszonymi drogą kropelkową. Tkanina medyczna na fartuch medyczny musi być wysokiej jakości – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako hurtownia tkanin medycznych zapewniamy jedynie profesjonalne produkty.

Tkanina Medyczna - Olimpia i Medico

Proponujemy tkaniny medyczne – Olimpię oraz Medico (65% poliester, 35% bawełna). Ich zaletami jest możliwość prania w 95 stopniach, odporność na zagniecenia i wytrzymałość na tarcie czy rozdzieranie – materiały zachowują swoje cenne właściwości nawet po 50 cyklach prania.

Tkaniny na odzież medyczną

Tkaniny specjalistyczne pozwolą uszyć m.in. profesjonalne fartuchy dla lekarzy, pielęgniarek czy ratowników medycznych, ale nasza oferta obejmuje też tkaniny na fartuchy gastronomiczne przydatne w branży kulinarnej i hotelarstwie. W naszym sklepie zapewniamy szeroki wybór odpowiednich materiałów.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.