Muślin

Widoczne 1-21 z 21 dostępnych produktów

Muślin – tkanina naturalna

Muślin składa się ze 100% bawełny, dlatego też jest naturalny i bardzo delikatny. To przyjemna w dotyku tkanina, polecana między innymi na akcesoria dla dzieci. Jest miękka, miła i dobrze absorbuje wodę, poza tym uznaje się ją za wysokiej jakości najdelikatniejszą tkaninę o naturalnym składzie. W naszej hurtowni jest do wyboru wiele kolorów i wzorów – m.in. muślin w gwiazdki, muślin w kropki itd.

Muślin – idealny materiał dedykowany delikatnej skórze

Tkanina muślin będzie najlepszym wyborem, jeśli szukasz odpowiedniej tkaniny do skóry wrażliwej i delikatnej. Ma naturalny skład i wiele cennych właściwości, dzięki czemu sprawdzi się m.in. do wykonania chust, otulaczy i innych dziecięcych akcesoriów. Muślin w kropki, gwiazdki, paski itd. – zapewnia najwyższy standard i wygodę, wyróżnia się lekkością i przewiewnością, a także zapewnia skórze możliwość swobodnego oddychania, nawet podczas wysokich temperatur latem. Wykonane z muślinu bawełnianego produkty są najwyższej jakości i gwarantują maluchowi bezpieczeństwo. Zamów muślin na metry w naszej hurtowni.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.