Tkanina na pokrowce ogrodowe

Widoczne 1-72 z 201 dostępnych produktów

Tkaniny na pokrowce ogrodowe

Zapewniamy szeroki wybór materiałów ogrodowych – są to tkaniny wodoodporne, wytrzymałe i impregnowane, dostępne w różnych kolorach i wzorach. Wiele z nich – jak m.in. Oxford czy Kodura – sprawdzi się także jako materiał na pokrowce na krzesła i meble ogrodowe, który zabezpieczy meble m.in. przed deszczem czy zabrudzeniami. Zobacz wszystkie dostępne materiały na pokrowce i dopasuj odpowiedni do aranżacji swojego ogrodu.

Nowoczesne pokrowce na meble ogrodowe

Nowoczesne pokrowce na meble ogrodowe zabezpieczają m.in. krzesła, stoliki, huśtawki czy leżaki przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, ale też kurzem, pyłem i innymi zabrudzeniami oraz drobnymi uszkodzeniami. Nasza oferta obejmuje wytrzymałe materiały, z których można uszyć samodzielnie różne dodatki i akcesoria na ogród. Dobrej jakości, mocna i estetyczna tkanina na pokrowce zapewni meblom skuteczną ochronę.

Materiał na pokrowce ogrodowe – przykłady

Oxford – materiał na pokrowiec wodoszczelny. Dostępna w naszym sklepie w różnych kolorach i wzorach tkanina Oxford słynie z dużej wytrzymałości – jest odporna m.in. na rozciąganie, otarcia czy utratę kolorów. Jest to idealny materiał na pokrowce na krzesła czy meble ogrodowe. Materiał ten jest zabezpieczony z lewej strony powleczeniem poliuretanowym oraz powłoką, która odpycha wodę. Wykonane z niego dodatki na ogród nie zniszczą się z powodu deszczu silnego wiatru.

Kodura. Również sprawdzi się bardzo dobrze jako materiał na pokrowce na meble ogrodowe, gdyż jest bardzo wytrzymała i odporna na różne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Nie przemaka, gdyż jest laminowana specjalną powłoką, nie przepuszcza wiatru ani nie traci kolorów. Mocny pokrowiec na meble można z niej uszyć nawet na domowej maszynie.

Po sezonie letnim najlepiej byłoby meble schować, jeśli mamy taką możliwość, m.in. do altany, piwnicy lub na strych, by nie były narażone na działanie czynników atmosferycznych. Zobacz dostępne materiały na pokrowce i złóż zamówienie.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych