Tkanina na pieluchy


Tkanina na pieluchy

Muślin „double gaze” to materiał z cienkich warstw bawełny o wyjątkowej perforacji nadającej jej efekt marszczenia. Jest delikatna w dotyku, miękka i odpowiednia dla skóry ze względu na naturalność oraz przewiewność. Muślin bawełniany to jedna z najlepszych tkanin dla najmłodszych.


Materiał muślinowy na pieluchy – zastosowanie

Muślin to bardzo dobra tkanina na pieluchy. Ma szerokie zastosowanie – sprawdzi się do szycia pieluch i innych akcesoriów dla dzieci. Będzie to dobry wybór na chusty, otulacze czy koszulki. Świetnie utrzymuje swoją strukturę. Materiał muślinowy na pieluchy to najdelikatniejszy materiał o naturalnym składzie. Co więcej, pieluchy muślinowe mogą być wielokrotnie używane i nie wymagają prasowania.


Materiał na pieluchy – jaki wybrać?

Przede wszystkim jako tkanina na pieluszki nie sprawdzą się szorstkie materiały. Dla wrażliwej i delikatnej skóry niemowląt odpowiedniejsze będą muślin czy tetra bawełniana. Pielucha muślinowa jest bardziej wytrzymała niż tetrowa. Sprawdzi się też bambus. Odpowiedni materiał na pieluszki powinien być delikatny i przewiewny.
Zamów muślin bawełniany double gaze – idealny materiał na pieluszki wielorazowe.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych