Double gauze


Muślin Double Gauze

Tkanina, która dobrze zadba o delikatną i wrażliwą skórę dziecka, to muślin Double Gauze. Jest naturalna, miękka, przyjemna w dotyku i przewiewna, dobrze przepuszcza powietrze, ma też wiele praktycznych zastosowań – jest polecana nie tylko do wykonania akcesoriów dla dzieci. To świetna alternatywa dla tradycyjnej bawełny. Będzie praktyczną propozycją dla skóry – muślin Double Gauze sprawdzi się nawet w sezonie przejściowym.

Double Gauze – wyjątkowy rodzaj muślinu

Muślin typu „Double Gauze” składa się z cienkich warstw o strukturze marszczenia. Jest – podobnie jak tradycyjny muślin – delikatny, miękki oraz przewiewny, co wpływa na jego szerokie zastosowanie. Zapewnia wysoką jakość, estetykę, wygodę i swobodę. Muślin Double Gauze to również dobry i modny wybór w aranżacji wnętrz w świecie designu.

Double Gauze – tkanina dobra dla dzieci

Muślin Double Gauze to jedna z najlepszych tkanin dla najmłodszych – podobnie jak muślin naturalny zachwyca wysoką jakością i wyglądem. To delikatna tkanina o naturalnym składzie 100 proc. bawełny, uchodzi za jedną z najbardziej miękkich i delikatnych tkanin na rynku. Double Gauze ma dwie warstwy i posiada cenne właściwości termoregulacyjne, sprawdza się zarówno letnich upałów, ale i w chłodniejsze miesiące – będzie idealnym wyborem na kapryśną pogodę. Jego charakterystyczną cechą jest wypukła, pofalowana struktura, która powstaje poprzez małe perforacje.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych