Tkaniny bawełniane folklor

Widoczne 1-7 z 7 dostępnych produktów

Tkaniny ludowe - hurtownia

Oferujemy szeroki wybór tkanin we wzory ludowe – m.in. w koguty, motywy kaszubskie, kury, góralskie chaty, wzory łowickie, parzenice, motylki czy materiał w kwiaty ludowe. Materiał folk cieszy się dużą popularnością m.in. do agroturystyki czy domów urządzonych w stylu wiejskim. Kolekcja materiałów bawełnianych we wzory regionalne pozwoli stworzyć niezwykłe wnętrze. Materiał ludowy doda charakteru każdemu wnętrzu – tkanina folkowa sprawdzi się idealnie na różne dodatki.

Tkanina folklor – szerokie zastosowanie

Tkanina folk wyróżnia się oryginalną kolorystyką oraz motywami i ma szerokie zastosowanie na rynku tekstylnym. Materiał w ludowe wzory może być wykorzystany do uszycia m.in. pościeli, poszewek na poduszki czy zasłon, bieżników i obrusów, ale także na inne akcesoria. Nasza oferta obejmuje duży wybór takich materiałów w ludowe wzory – zobacz bawełniane tkaniny folk w wielokolorowe wzory.

Tkaniny folkowe – tradycja przede wszystkim

Desenie folklorystyczne nigdy nie wychodzą z mody, mimo że są specyficzną grupą produktów. Dodadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Materiały folk i tkaniny ludowe łączą elementy ludowego rękodzielnictwa z modnymi trendami.

Interesują Cię tkaniny ludowe? Hurtownia Cottye oferuje ich szeroki wybór.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych