Tkanina Kodura

Widoczne 1-72 z 73 dostępnych produktów

Materiał Kodura

Wodoodporna tkanina Kodura słynie ze swojej wysokiej odporności m.in. na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Ma zwarty i gęsty splot, jest lekka, wytrzymała, odporna na wodę i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzi się w wielu branżach. Od dołu tkanina jest powleczona PCV, a z wierzchu – aperturą teflonową, co sprawia, że Kordura jest bardzo praktyczna i w 100% wodoszczelna.

Tkanina Kodura – zalety

Materiał Kordura nie przemaka, nie traci koloru i nie przepuszcza wiatru, dzięki czemu sprawdzi się do zastosowań na ogrodzie i tarasie. Poza tym jest on laminowany specjalną powłoką, dzięki której jest też wodoszczelny. Tkanina Kordura dobrze znosi różne warunki atmosferyczne.

Kodura – materiał o szerokim zastosowaniu

Ten wodoodporny materiał Kodura można wykorzystać do produkcji m.in. legowisk dla zwierząt, mat, sof, toreb i plecaków podróżnych, namiotów, poduszek ogrodowych, materaców, zadaszeń, pokrowców itd. Jest to również popularna tkanina obiciowa na meble do ogrodu i na taras. Można ją szybko i bez wysiłku odświeżyć – używając na przykład węża ogrodowego. Zapewnia dobre właściwości i walory estetyczne – zobacz dostępny w naszym sklepie materiał Kodura w różnych kolorach.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych