Tkaniny orientalne wzory


Tkaniny bawełniane wzór orientalny

Wyjątkowo ponadczasowym wyborem są także tkaniny orientalne. Można z nich uszyć zarówno elementy garderoby, jak i wiele stylowych dodatków. Bawełna w motywy orientalne wyróżnia się najwyższą jakością, co potwierdza certyfikat Oeko - Tex Standard 100.

Tkaniny orientalne wzory

Materiały we wzory orientalne znajdziesz w szerokim wyborze w naszej hurtowni. Materiał orientalny wyróżnia przepych, ale za to w subtelnym wydaniu. Składa się ze sprzeczności i kontrastów – to kompozycja wyraźnych kolorów z delikatnymi, ezoterycznymi liniami konturów.

Zobacz m.in. wzór orientalny złoto-niebieski, kafelki portugalskie i wiele innych. Wiele z tych wzorów prezentuje się bardzo elegancko.

Tkanina wzór orientalny. Zastosowanie

Tkaniny orientalne zwracają uwagę i mają szerokie zastosowanie. Przygotujesz z nich m.in. bluzki czy koszule w stylu boho, ale także kocyki, rożki dziecięce, otulacze, a nawet zabawki i maskotki dla maluchów.

Orientalne tkaniny będą też odpowiednie na różne elementy wystroju wnętrz – jak m.in. pościel, poszewki dekoracyjne na poduszki, narzuty, zasłony, obrusy, bieżniki, baldachimy, tła i wiele innych.

Gwarantujemy szeroki wybór tkanin z bawełny – zobacz różne motywy orientalne.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych