Impregnat do tkanin tapicerskich


Impregnat wodoszczelny do tkanin

W tej kategorii znajdziesz dobrej jakości impregnat do tkanin obiciowych. Są to specjalistyczne preparaty, które mają chronić materiały tekstylne przed zabrudzeniami czy plamami. Używając impregnatów, można wydłużyć „żywotność” mebli tapicerowanych, odzieży albo innych przedmiotów wykonanych z tkanin.


Impregnat do tkanin – potwierdzona skuteczność

Skuteczny impregnat pomaga utrzymać właściwości różnych przedmiotów, takich jak tkaniny czy markizy albo sprzęt turystyczny i sportowy. Jest prosty w zastosowaniu i nakładania ręcznego. Impregnat do tkanin tapicerskich to bardzo wygodny spray z ochroną przed promieniowaniem UV.
Będzie też dobrym wyborem do materiałów o wodoodpornych właściwościach.

Impregnat wodoszczelny pozwala przedłużyć trwałość materiału, zabezpieczy go też przed wpływem promieni UV. Zapewnia dodatkową ochronę i przywraca właściwości wodoodporne.


Impregnat do tkanin tapicerskich – duży wybór

W zależności od potrzeb i rodzaju materiału, możemy wybrać impregnat w sprayu, piankę czy płyn. Impregnaty w sprayu to doskonałe rozwiązanie dla odzieży outdoorowej, butów czy namiotów. Pianki i płyny sprawdzą się w przypadku mebli tapicerowanych czy elementów wnętrz.
Zobacz dostępne impregnaty do tkanin, wybierz odpowiedni środek i złóż zamówienie w naszym sklepie. Jesteśmy do dyspozycji.
 

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych