Welur pikowany

Widoczne 1-17 z 17 dostępnych produktów

Tkanina welur pikowany

Wyjątkowo stylowy welur pikowany ma zastosowanie w branży meblarskiej oraz w aranżacji wnętrz. Jest chętnie wykorzystywany przede wszystkim w renowacji mebli, ale również jako materiał dekoracyjny – na zasłony czy narzuty pikowane na łóżko w sypialni czy hotelu.

Welur tapicerski pikowany

Welur pikowany można wybierać spośród bogatej kolekcji kolorów oraz wzorów. To wyjątkowo modny materiał do aranżacji wnętrz domowych, ale też biur czy punktów z usługami, jak m.in. salonu masażu czy kosmetyczne. Pikowany welur wpisze się w gust miłośników stylowych aranżacji i aranżacji pełnych elegancji.

W naszej ofercie można znaleźć materiał, który wpisze się w styl każdego wnętrza – urządzonego w stylu klasycznym, minimalistycznych, retro czy glamour. Tkanina welur pikowany ma bogate walory estetyczne i króluje w aktualnych trendach.

Welur tapicerski pikowany ma bardzo miłą w dotyku strukturę i dobre parametry – jest solidny, nie płowieje ani nie mechaci się. Nasza oferta obejmuje welur pikowany o wysokiej gramaturze. Zobacz dostępne materiały i złóż zamówienie.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych