Imitacja skóry


Tkanina obiciowa - imitacja skóry

Popularnym materiałem obiciowym jest imitacja skóry, która ma szerokie zastosowanie w renowacji starych mebli oraz aranżacji wnętrz. Jej popularność w obróbce meblowej wynika z jej wyglądu i cennych właściwości. Tkanina imitacja skóry jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia, z pewnością posłuży przez wiele lat, poza tym jest alternatywą dla skóry naturalnej i wpisuje się w aktualne trendy eko.

W naszej hurtowni zapewniamy szeroki wybór materiałów imitujących skórę naturalną – jak tkanina Ranger oraz Atlanta. Zobacz pełną ofertę i wybierz produkt odpowiadający na Twoje potrzeby.

Imitacja skóry – popularny materiał obiciowy

Meble – np. kanapy czy fotele – często wymagają renowacji. Tkanina imitacja skóry jest niezwykle popularna w tapicerstwie i pozwoli nadać im drugie życie. Materiał ten słynie z eleganckiego wyglądu i wpisze się w niemal każde wnętrze.

Tkanina Atlanta oraz Ranger są dostępne w różnych wersjach. Duży wybór kolorów i wzorów pozwala znaleźć materiał idealny do stylu swojego domu, mieszkania czy biura. Imitacja skóry sprawdzi się jako materiał obiciowy do mebli, ale nie tylko – wykorzystuje się ją również w produkcji pasków, torebek i akcesoriów.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych