Tkanina Riviera

Widoczne 1-29 z 29 dostępnych produktów

Tkanina Riviera

Delikatna tkanina welurowa to modny materiał pluszowy, który jest chętnie wybierany do renowacji mebli. Sprawdzi się też na dodatki typu zasłony, poduszki czy narzuty do sypialni. Tkanina Riviera ma niezwykle przyjemną dla skóry aksamitną strukturę i dobre parametry.

Riviera – tkanina na obicia mebli

Tkaniny Riviera są wytrzymałe, nie mechacą się, mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat – możesz zamówić wybrany materiał, by dokonać renowacji ulubionego fotela, w którym przesiadujesz codziennie. Częsta eksploatacja nie będzie problemem. Poza tym tkanina Riviera jest bardzo prosta w pielęgnacji i bez problemu utrzymasz ją w czystości.

Tkanina obiciowa Riviera – odporna na uszkodzenia

Materiał Riviera jest odporny miedzy innymi na rozciąganie, rozdzieranie, rozdarcia, pilling, ścieranie czy tarcie, a także na negatywne działanie światła. Z powodzeniem obijesz nią komplety mebli wypoczynkowych, fotele czy krzesła, ale też uszyjesz zasłony lub poduszki. Welur Riviera jest też modny na legowiska dla zwierząt, które będą pasować do całej aranżacji domu – tkaniny Riviera wpiszą się idealnie w styl glamour.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych