Tkanina Oxford

Widoczne 1-72 z 113 dostępnych produktów

Tkanina wodoodporna Oxford

Tkanina Oxford wyróżnia się dużą wytrzymałością na przetarcia, otarcia i rozciąganie. Cieszy się dużą popularnością ze względu na jej cenne właściwości – jest delikatna, przyjemna i miła w dotyku, a także z lewej strony zabezpieczona poliuretanowym powleczeniem i powłoką, która chroni tkaninę przed wodą. 100% poliestru i poliuretanowa impregnacja odpowiadają za jej trwałość i wytrzymałość.

Tkanina Oxford – szerokie zastosowanie

Materiał Oxford ma szerokie zastosowanie – będzie odpowiedni zarówno na przedmioty użytku zewnętrznego, jak i ogrodowego. Można z niego uszyć m.in. poszewki na poduszki ogrodowe, siedziska i zadaszenia na huśtawki na taras, zadaszenia, ale także wzmocnienia odzieży, ściany boczne w namiotach na ogród i wiele innych. To dobry wybór również pod zadruk – m.in. solvent, sitodruk czy druk cyfrowy.

Szeroka gama kolorystyczna i wysoka jakość

Tkanina Oxford występuje w różnych kolorach, bez problemu można wybrać odpowiednią dla siebie – zobacz wszystkie dostępne odcienie. Tkaniny w ofercie naszej hurtowni posiadają wymagane certyfikaty oraz spełniają wysokie normy, a także pozytywne testy bezpieczeństwa. Nie zawierają metali ciężkich i szkodliwych dla naszego zdrowia pierwiastków.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych