Tkaniny na podszewki

Widoczne 1-33 z 33 dostępnych produktów

Podszewki – szeroki wybór kolorów

Tkaniny podszewkowe są jednym z elementów ubrań, służą do wykończenia odzieży – jak na przykład podszewka do sukienki. Dostępne w naszej hurtowni materiały na podszewkę są dobrej jakości, charakteryzuje je odporność na przetarcia i trwała struktura.
Oferujemy szeroki wybór kolorów i wzorów – zamów tkaninę na podszewki do różnych zastosowań. W naszym asortymencie są m.in. podszewki satynowe poliestrowe. Sprawdzą się doskonale jako dodatek do odzieży oraz jako podszewka do torebki.

Materiał na podszewki – do kurtek, sukienek, torebek

Podszewka zapewnia ładne wykończenie wewnętrznej części odzieży – np. podszewka do sukienki, płaszcza, żakietu czy marynarki. Dodatkowo podszewki satynowe lub inne wzmacniają ubrania. Sprawiają też, że łatwiej się je zakłada i wygodniej nosi. Poza tym nasza oferta obejmuje inny produkt – jak podszewka do torebki.
Wyróżnia się różne podszewki, zależnie od zastosowanego materiału. Dobra tkanina na podszewkę to m.in. poliester. Wykonana z niego podszewka do sukienki będzie delikatna i estetyczna wizualnie, a podszewka do płaszcza doda mu charakteru.

Podszewka poliestrowa hurtownia

Świetnie sprawdzi się podszewka poliestrowa – takie tkaniny podszewkowe będą idealne na dodatki odzieżowe, m.in. do kurtek, sukienek, płaszczy lub marynarek, ale też jako podszycia i wnętrza ubrań, np. wnętrza kieszeni. Sprawdzą się też jako podszewki do torebek.
Zastosowanie podszewki dodatkowo wzmacnia ubrania. Podszewki można wykonać z materiału w podobnym kolorze lub kontrastowym – zobacz duży wybór tkanin dostępnych w naszym sklepie.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych