Tkanina Baranek


Modny materiał baranek

Tkanina baranek to wysokiej jakości, puszysta i gruba dzianina. Ma krótkie włosie, które doskonale imituje owcze futro, jest też przyjemna dla skóry i bardzo ciepła. Materiał baranek to materiał syntetyczny, a zatem również ekologiczny – wpisuje się w aktualne trendy zarówno modowe, jak i środowiskowe.

Tkanina baranek na metry – zastosowanie

Baranek to materiał o szerokim zastosowaniu w modzie damskiej – sprawdzi się m.in. jako podszycie do płaszczy i kurtek na jesień oraz zimę, a także jako wykończenie kapturów i kołnierzy. Takie futerko bardzo dobrze grzeje, dlatego tkanina baranek służy do ocieplania lub podszywania odzieży.

Materiał baranek można też wykorzystać do uszycia rękawiczek, czapek oraz ciepłych i przytulnych szalików. Sprawdzi się też jako wierzchnia strona legowisk dla domowych pupili oraz do produkcji ubranek i akcesoriów dla dzieci.

Wyjątkową popularnością cieszy się tkanina futerkowa baranek w odcieniach bieli, beżu, brązu i szarości, ale występuje też w innych kolorach. Zobacz dostępne produkty i zamów tkaninę baranek na metry w naszym sklepie!

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych