Tkanina Polar

Widoczne 1-10 z 10 dostępnych produktów

Tkanina Polar na metry

Polar jest tkaniną syntetyczną, jest lekki, odporny, miękki i przewiewny. Dzianina polar o gramaturze 270 wyróżnia się dobrą izolacją i hydrofobowością. Na długo zachowuje swoje właściwości – również mimo zamoczenia, dlatego z polaru produkuje się między innymi odzież sportową oraz ochronną. Tkanina Polar bawełniany nie mechaci się, co dodatkowo wpływa na jego wytrzymałość.

Polar materiał wielosezonowy

Tkanina Polar jest wielosezonowa, czyli sprawdzi się o każdej porze roku. Materiał polarowy gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz suchość. Można z niego wykonać m.in. ciepłe bluzy czy kamizelki. Zamów polar na metry w naszej hurtowni.

Dzianina Polar nie chłonie wilgoci, ale zapewnia przewiewność. Zabezpiecza przed zimnem, ale i niewielkim deszczem, nie robi się ciężki pod wpływem wody, poza tym szybko schnie. Nie chłonie też plam, jest bezproblemowy w praniu.

Tkanina polarowa – zastosowanie

Tkaniny polarowe służą do produkcji między innymi wspomnianej odzieży ochronnej i sportowej, ale także koców czy ocieplaczy. Ponadto materiał polar jest idealny do szycia odzieży codziennej damskiej, męskiej i dla dzieci, a także dodatków do domu.

Tkaniny polarowe – kolory i wzory

Materiał Polar bawełniany na metry dostępny jest w wielu kolorach i wzorach – można wybrać odpowiedni do potrzeb. Materiały polarowe docenią osoby, którym zależy na mięsistej i ciepłej tkaninie, która pozwoli na kreatywność. Zobacz materiał polarowy na metry.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych