Odkryj korzyści płynące z polecania naszego sklepu znajomym!

Jak skorzystać?

1. Założ konto w naszym sklepie i dokonaj zakupów na łączną kwotę minimum 100zł (bez kosztów wysyłki). Może być to suma kilku zamówień.

2. W zakładce Moje konto > Program poleceń wygeneruj link polecający lub kod rabatowy i przekaż go znajomemu.

3. Twój znajomy otrzyma 5% rabatu na swoje pierwsze zamówienie (minimum 75zł bez kosztów wysyłki).

4. Po rejestracji konta klienta przez Twojego znajomego, zrealizowania zamówienia z użyciem Twojego kodu rabatowego i opłacenia go otrzymasz 1000 punktów, które wymienisz na voucher lub użyjesz do zakupów w sklepie. Punktów będziesz mógł użyć po upływie 30 dni (okres na odstąpienie od umowy).

 

 

Regulamin Programu Poleceń

Program punktów lojalnościowych nagradza stałych klientów COTTYE. Wszelkie zasady programu lojalnościowego, tj. otrzymywanie, zbieranie oraz realizacja premii określone są przez następujące warunki:

1. Organizatorem programu jest

INCOT MICHAŁOWSKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

ul.Majowa 46

05-400 Otwock

KRS: 0000783292, NIP: 5322082992, REGON: 383159301,

2. Uczestnikiem programu poleceń jest każdy klient, który posiada konto klienta w sklepie COTTYE i dokonał zakupów w sklepie za minimum 100zł (bez kosztów wysyłki) oraz opłacił je.

3.Program poleceń obowiązuje od 15.01.2020 r., data zakończenia nie jest określona.

§ 2 DEFINICJE

1. Sklep Internetowy – serwis internetowy działający w domenie cottye.pl, prowadzony na stronie internetowej Organizatora.

2. Klient Polecający – klient Organizatora, który posiada swoje konto Klienta w Sklepie Internetowym i dokonał zakupów w Sklepie Internetowym przed dniem zarejestrowania w Sklepie Internetowym Nowego Klienta na wartość minimum 100zł.

3. Nowy Klient – osoba, która nie dokonała żadnych zakupów w Sklepie Internetowym przed dniem polecenia przez Polecającego ani nie była zarejestrowany jako Klient Sklepu Internetowego.

§ 3 WARUNKI PROMOCJI

1. Klient polecający w zakładce Moje konto ma możliwość wygenerowania indywidualnego linku polecającego lub kodu rabatowego. Link lub kod rabatowy może zostać przekazany innej osobie – „Nowy klient”

2. Rejestracja konta w sklepie przez Nowego klienta z wygenerowanego linka lub kuponu rabatowego, spowoduje przyznanie Nowemu klientowi jednorazowego rabatu w wysokości 5% na pierwsze zamówienie. Minimalna kwota zamówienia aby skorzystać z kodu to 75zł (bez kosztów wysyłki).

3. Aby punkty zostały naliczone, wymagana jest rejestracja konta przez Nowego klienta w sklepie internetowym.

4. Rabat przeliczany jest kwotowo. Kwota rabatu ulega zaokrągleniu w dół do pełnego złotego.

 

5. Naliczanie punktów na konto Klienta polecającego następuje w ciągu 24 godzin po wpłynięciu opłaty za złożone przez Nowego klienta zamówienie. 

6. Po wpłynięciu opłaty za zamówienie Nowego klienta, konto Klienta Polecającego zostanie automatycznie zasilone ilością 1000 punktów. Punkty będą mogły zostać użyte na zakupy w sklepie lub zakup vouchera po okresie 30 dni (okres na odstąpienie od umowy przez Nowego Klienta)

7. Klient Polecający nabywa prawo do otrzymania punktów wyłącznie po prawidłowym zrealizowaniu zamówienia za kwotę min. 75zł (bez kosztów wysyłki) i dokonaniu płatności przez Nowego Klienta, stosownie do postanowień Regulaminu Sklepu Internetowego.

 

8. W przypadku odstąpienia od umowy przez Nowego klienta i zwrotu środków, saldo punktowe Klienta polecającego zostanie skorygowane o wartość zwróconego zamówienia.

9. Stan punktów jest widoczny w zakładce Moje konto.

10. Punkty programu poleceń łączą się z Punktami lojalnościowymi z Promocji „Program lojalnościowy”.

11. Klient polecający otrzymuje punkty tylko za pierwsze zamówienie Nowego klienta. Ilość Nowych klientów, którzy mogą zarejestrować się z linka lub kodu rabatowego Klienta polecającego i otrzymać rabat jest nieograniczona.

12. Wartość i ilość punktów nie może zostać wypłacona w postaci gotówki. 

13. Klient polecający nie może w żaden sposób przekazać punktów na rzecz innych osób. 

14. Klient polecający w zamian za gromadzone punkty może otrzymać rabat na zamówienie. Każde 40 pktów lojalnościowych to 1zł rabatu. Rabat nie łączy sie z innymi promocjami oraz kuponami rabatowymi, chyba, że wskazano inaczej w warunkach promocji.

15. Klient polecający używa rabatu poprzez wykonanie odpowiedniej akcji na stronie koszyka / zamówienia. Po naciśnięciu przycisku akcji rabat doliczy się do zamówienia a punkty w odpowiedniej wysokości zostaną usunięte z konta.

16. Klient polecający może wybrać dowolną ilość punktów (liczby naturalne), jakie chce użyć do otrzymania rabatu zgodnie z obowiązującym przelicznikiem. Możliwy jest również zakup vouchera w zakładce "Moje konto"

17. Punkty nabyte w programie mają ważność 6 miesięcy.

18. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia uczestnictwa w programie, zmiany jego postanowień lub zastąpienie go innym programem.

Dodano produkt do ulubionych