Tkanina Nubuk

Widoczne 1-7 z 7 dostępnych produktów

Materiał Nubuk

Nubuk to syntetyczna tkanina tapicerska przypominająca zamsz naturalny. Mimo licznych cech wspólnych jest on wykończony od strony lica, ale ma inne właściwości niż zamsz. W naszej ofercie jest zarówno nubuk gładki, jak i modny pikowany. Skóropodobne tworzywo jest odporne, miękkie i trwałe. Ma delikatny meszek, który pracuje przy dotyku.

Materiał nubuk wyróżnia się delikatną strukturą i jest przyjemny w dotyku – doskonale sprawdza się jako materiał tapicerski do produkcji obuwia, plecaków, torebek, dodatków czy tekstyliów oraz do obijania mebli.

Nubuk materiał – wytrzymała tkanina obiciowa

Tkanina Nubuk sprawdzi się jako solidna tkanina obiciowa – jest odporny na zmechacenia czy tarcie nawet mimo intensywnego użytkowania. Tkanina Nubuk jest elastyczna i bardzo miękka, wyróżnia się też wspaniałą fakturą, którą uzyskuje podczas dotyku.

Nubuk tapicerski – zastosowanie

Materiał Nubuk sprawdzi się doskonale do produkcji torebek i plecaków, ale także podczas tworzenia różnych dodatków do domu – jak fotele, pufy czy inne elementy wyposażenia wnętrza. Zarówno gładkie, jak i pikowane odmiany można łatwo utrzymać w czystości.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych