Tkaniny na otulacze dziecięce

Widoczne 1-72 z 192 dostępnych produktów

Tkanina na otulacz dziecięcy

Otulacz to pierwsza pościel każdego maluszka. Jest on dedykowany dla niemowląt w pierwszych miesiącach życia. Często ma on kształt dużej chusty kwadratowej, którą otulamy dziecko – zapewnia on poczucie bezpieczeństwa, komfort i ciepło. Noworodek spędza kilka miesięcy życia w przytulnym i ciasnym środowisku, w maminym brzuchu. Warto używać otulacza w sytuacjach, gdy dziecko ciężko uspokoić, jest niespokojne i rozdrażnione, ma kolki i trudności z zasypianiem. Wybierz z naszej bogatej oferty materiał na otulacz dziecięcy, by maluch poczuł się dobrze, jak w środowisku, które dobrze zna. Otulacz można stosować również jako kocyk czy ulubioną przytulankę.

Tkanina na otulacz – przygotuj wyprawkę

Otulanie daje noworodkowi poczucie bezpieczeństwa. By samodzielnie przygotować wyprawkę dla dziecka, czyli uszyć poszczególne jej elementy, zainwestuj w wysokiej jakości materiały. Tkanina na otulacz dziecięcy powinna być przede wszystkim miła dla skóry i antyalergiczna. Dzięki otulaczom maluch szybciej zasypia, wycisza się, nie budzi – jest niezbędny, by przygotować pociechę do snu.

Jaki wybrać materiał na otulacz dziecięcy?

By uszyć samodzielnie różne elementy wyprawki dla dziecka, potrzebny jest dobrej jakości materiał – przyjemny w dotyku, przewiewny i hipoalergiczny, skutecznie ochroni maluszka przed zmarznięciem. Maluszek nie powinien się w nim przegrzewać.

Świetnie sprawdza się w tej roli między innymi bawełna. Będzie to dobry materiał na rożek dla dziecka – nasza oferta obejmuje tkaniny gładkie i w różne motywy. Można wybrać na przykład sportowe samochody, urocze kotki, słoneczka, kwiaty i wiele innych wzorów.

Zobacz i zamów wybrany materiał – bawełniana tkanina na rożek dla dziecka sprawdzi się doskonale.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych