Tkaniny Antypoślizgowe


Tkaniny antypoślizgowe

Tkaniny antypoślizgowe to specjalne materiały o szczególnych właściwościach oraz strukturze, zwykle impregnowane poliuretanem. Ich rolą jest zabezpieczenie przed ślizganiem się. W naszej hurtowni znajdziesz duży wybór wytrzymałych materiałów tego typu.

Tkaniny antypoślizgowe – zastosowanie

Materiały te mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się m.in. w branży obuwniczej, samochodowej, zoologicznej i odzieżowej. Można je wykorzystać podczas produkcji kapci, podeszw butów dla dzieci, skarpet, mat, dywaników do domu lub do auta, materacy, wycieraczek, zabawek dla dzieci, podkładek pod miski dla psów czy posłań dla domowych pupili.

Materiały antypoślizgowe – gdy kluczowy jest efekt antypoślizgowy

Na przykład materiały antypoślizgowe z serii Tytan ABS mają antypoślizgowe kropki. To materiał wzmocniony o charakterystyce transparentnych kropek, który gwarantuje świetną przyczepność i długotrwałe użytkowanie.

Zobacz wszystkie tkaniny antypoślizgowe sprzedawane na metry i złóż zamówienie. Zapewniamy wiele możliwości, jeśli chodzi o dobór materiałów antypoślizgowych – zachęcamy do kontaktu i zakupów.

Kategorie

Dodano produkt do ulubionych